Opublikowano:

Jak złapać dobrego i lojalnego klienta?

Według danych kobiety są lepszymi klientami w internecie niż mężczyźni, ponieważ kierują się intuicją, szukają coś co pomoże im troszczyć się o innych. Przez co ważne jest to aby strona była atrakcyjna – mogą dominować odcienie różu, czerwonego czy też beżu. Jak przyciągnąć jak najwięcej kobiet?

  1. Rabaty/promocje/ okazje – kobiety je uwielbiają
  2. Porównania z innymi produktami są jak najbardziej pożądane ze względu na to, że lubią porównania i sprawdzają co wyjdzie im na korzyść.
  3. Pytania i odpowiedzi (FAQ), przez co kobiety szybko dostają swoje odpowiedzi i nie lubią tracą czasu na zbędne szukania. Powinny być podstrony z kategoriami albo z ważnymi informacjami, przez co łatwiej kobietom przeglądać stronę.
  4. Często także ważne jest to, aby strona także pojawiała się na Facebooku, przez co łatwiej im śledzić i przeglądać oferty. Ciekawym sposobem mogą być również wpisy na blogu, o którego dbamy.
  5. Detale- dla wielu kobiet ważne są detale, faktura danego towaru, jakość usługi, dlatego warto zaopatrzyć produkt w dokładny opis.
  6. Warto polecać swoim znajomym dany produkt, ponieważ kobiety kochają plotkować na różne tematy. Im więcej zadowolonych kobiet tym więcej zysku.
  7. Kobiety spędzają więcej czasu przed urządzeniami mobilnymi i są łowczyniami okazji, a także chcą zaimponować innym kobietą, dlatego ważna jest jakość.
  8. Często oferowane spotkania na testy danego produktu są dobrym sposobem, ponieważ na takie spotkania przyjeżdżają kobiety, a jedna zadowolona kobieta to dobry trick na przyciągnięcie więcej klientów.
  9. Ciekawe slogany, które utkwią w głowie kobiecie np. – pij (nazwa produktu), a twoja cera stanie się gładsza.
  10. Pytania jak coś szybko zrobić albo porady jak w kilku krokach coś zrobić także są przydatne na blogu firmowym. Coraz częściej będą wejścia, a także więcej razy kobieta będzie przeglądać stronę w poszukiwaniu ciekawych ofert.
Dodaj komentarz